KONST / Litografier / Färglitografi 6732708
nr 673 2708
Färglitografi
Calder (signerad i tryck), 112/300, 70x50
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 13 december 2010
kl 17:03:24
100 kr
200 kr
300 kr
600 kr
700 kr